1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
Anasayfa/ Haberler/ 1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
29.01.2018

Mavigün Anaokulu öğrencileri  I. Dönemini tamamladılar  ve gelişim raporlarını alarak ilk kez karne heyecanı yaşadılar.

Öğretmenlerimizin  çocuklar için hazırladığı minik hediyeler ve sürprizler karşısında miniklerin sevinci görülmeye değerdi . Çocuklar karnelerini öğretmenlerinin ellerinden aldılar .

Velilerimiz  çocuklarını bu özel günde yalnız bırakmadı ve en az çocuklar kadar heyecanlıydılar. Okuldan oldukça memnun olduklarını belirten veliler okul müdürüne , çalışanlarına ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Okul müdürümüz  Kevser ÇITAK  yaptığı konuşmada :‘’ Çok güzel bir dönem geçirdik  .Yaptığımız tüm çalışmalarda velilerimiz çok destek oldular . Bize güvendiler ,  bu sebeple bizler de daha büyük bir  sorumluluk duygusuyla  çalışmalarımıza devam ettik . Amacımız çocuklarımızın mutluluğu ve huzurlu olmasaydı.Tüm çocuklarıma , velilerime ve öğretmenlerime iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum . Çok güzel dinlenip  2. Yarıyılda çok güzel projelerle çalışmaya devam edeceğiz’’ .diyerek çocuklara kırmızı kurdalelerini taktı.

 

 

 

Fotoğraflar
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ

Diğer Haberler
KIZILAY HAFTASI

KIZILAY HAFTASI

Türk Kızılay'ı Gaziosmanpaşa Başkanı Sayın Kadir ÇAKIR'ın sunumlarıyla Kızılay Haftası etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Sosyal sorumluluk projelerine duyarlı olan okulumuz ve okul müdürümüz Kevser ÇITAK Kızılay tarafından plaket ile onurlandırıldı. Programda emeğ...
Devamı Oku
 A VE E SESİNİ TANIYORUZ

A VE E SESİNİ TANIYORUZ

SESLERİ TANIMAK HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI.6YAŞ SINIFI ÖĞRENCİLERİMİZ OKUMA YAZMAYA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINI EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR.BU AY A VE E SESLERİNİ ÖĞRENDİK.YAPTIĞIMIZ ETKİNLİKLERLE DE PEKİŞTİRDİK.
Devamı Oku
CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MAVİGÜN ANAOKULUNDA BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI.SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASININ ARDINDAN ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞİİRLERİ VE ŞARKILARIYLA PROGRAMA RENK KATTILAR.
Devamı Oku

YUKARI