1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
Anasayfa/ Haberler/ 1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
29.01.2018
Okulumuzun Amacı;

Mavigün Anaokulu öğrencileri  I. Dönemini tamamladılar  ve gelişim raporlarını alarak ilk kez karne heyecanı yaşadılar.

Öğretmenlerimizin  çocuklar için hazırladığı minik hediyeler ve sürprizler karşısında miniklerin sevinci görülmeye değerdi . Çocuklar karnelerini öğretmenlerinin ellerinden aldılar .

Velilerimiz  çocuklarını bu özel günde yalnız bırakmadı ve en az çocuklar kadar heyecanlıydılar. Okuldan oldukça memnun olduklarını belirten veliler okul müdürüne , çalışanlarına ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Okul müdürümüz  Kevser ÇITAK  yaptığı konuşmada :‘’ Çok güzel bir dönem geçirdik  .Yaptığımız tüm çalışmalarda velilerimiz çok destek oldular . Bize güvendiler ,  bu sebeple bizler de daha büyük bir  sorumluluk duygusuyla  çalışmalarımıza devam ettik . Amacımız çocuklarımızın mutluluğu ve huzurlu olmasaydı.Tüm çocuklarıma , velilerime ve öğretmenlerime iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum . Çok güzel dinlenip  2. Yarıyılda çok güzel projelerle çalışmaya devam edeceğiz’’ .diyerek çocuklara kırmızı kurdalelerini taktı.

 

 

 

Fotoğraflar
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ

Diğer Haberler
RESİM ATÖLYESİNE ZİYARET

RESİM ATÖLYESİNE ZİYARET

OKULUMUZUN RESİM KULUBÜNÜ ZİYARETTİK ETTİK.RESSAM MAHMUT YİĞİTOĞLUNDAN RESİM NASIL YAPILIR AYRINTILARINI DETAYLI ÖĞRENDİK.KÜÇÜK DENEMELER YAPARAK İŞİ USTASINDAN ÖĞRENDİK
Devamı Oku
KARETE GÖSTERİMİZ

KARETE GÖSTERİMİZ

Okulumuz karete antrenörü Esra KAİN hocamız eşliğinde karete sporunu tanıdık.Bir sporcunun sahip olması gereken özellikler hakkında sohbet ederek karetenin temel hareketlerini öğrendik.
Devamı Oku
KARNE TÖRENİMİZ

KARNE TÖRENİMİZ

ÇOCUKLARIMIZ HEYECANLA BEKLEDİKLERİ KARNELERİNE KAVUŞTULAR.MUTLU VE BOL EĞLENCELİ GEÇİRDİĞİMİZ BİR DÖNEMİN DAHA SONUNA GELDİK.TATLI BİR MOLANIN ARDINDAN YENİDEN ÖĞRENCİLERİMİZLE KAVUŞMAYI HEYECANLA BEKLEYECEĞİZ.
Devamı Oku

YUKARI