1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
Anasayfa/ Haberler/ 1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
29.01.2018

Mavigün Anaokulu öğrencileri  I. Dönemini tamamladılar  ve gelişim raporlarını alarak ilk kez karne heyecanı yaşadılar.

Öğretmenlerimizin  çocuklar için hazırladığı minik hediyeler ve sürprizler karşısında miniklerin sevinci görülmeye değerdi . Çocuklar karnelerini öğretmenlerinin ellerinden aldılar .

Velilerimiz  çocuklarını bu özel günde yalnız bırakmadı ve en az çocuklar kadar heyecanlıydılar. Okuldan oldukça memnun olduklarını belirten veliler okul müdürüne , çalışanlarına ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Okul müdürümüz  Kevser ÇITAK  yaptığı konuşmada :‘’ Çok güzel bir dönem geçirdik  .Yaptığımız tüm çalışmalarda velilerimiz çok destek oldular . Bize güvendiler ,  bu sebeple bizler de daha büyük bir  sorumluluk duygusuyla  çalışmalarımıza devam ettik . Amacımız çocuklarımızın mutluluğu ve huzurlu olmasaydı.Tüm çocuklarıma , velilerime ve öğretmenlerime iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum . Çok güzel dinlenip  2. Yarıyılda çok güzel projelerle çalışmaya devam edeceğiz’’ .diyerek çocuklara kırmızı kurdalelerini taktı.

 

 

 

Fotoğraflar
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ

Diğer Haberler
HOŞGELDİN EY ŞEHRİ RAMAZAN!!

HOŞGELDİN EY ŞEHRİ RAMAZAN!!

inik yürekler ramazanı coşku ile karşıladı...Gayemiz milli ve manevi değerlerine sahip nesiller yetiştirmek olan Mavigün Eğitim Kurumları Hayırlı Ramazanlar diler.Dua ile...
Devamı Oku
ÖDÜLLER MAVİGÜNE

ÖDÜLLER MAVİGÜNE

MAVİGÜN KOLEJİNİN DÜZENLEDİĞİ GELENEKSEL BAHAR ŞENLİĞİ KAPSAMINDA YAPILAN YARIŞMALARDA OKULUMUZ RESİM KATEGORİSİNDE 1.LİK,SATRANÇ KATEGORİSİNDE 3.LÜK KUPASI ALMIŞTIR.ÖĞRENCİLERİMİZİ VE ÖĞRETMENLERİMİZİ TEBRİK EDEREK,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.
Devamı Oku
ÇOCUK KİTAPLARI YAZARI “CELAL AKBAŞ” OKULUMUZDA

ÇOCUK KİTAPLARI YAZARI “CELAL AKBAŞ” OKULUMUZDA

Çocuk kitapları yazarı Celal Akbaş okulumuzu ziyaret edip  öğrencilerimize hikâye etkinliği düzenledi.Sevilen yazar, öğrencilerimizi rüyalar âlemine götürerek öğrencilerimizin yazar olma adımları atmalarını sağladı. Öğrencilerin katılımı ile yapılan zevkli çalışmaların ...
Devamı Oku

YUKARI