1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
Anasayfa/ Haberler/ 1.DÖNEM KARNE GÜNÜMÜZ
29.01.2018

Mavigün Anaokulu öğrencileri  I. Dönemini tamamladılar  ve gelişim raporlarını alarak ilk kez karne heyecanı yaşadılar.

Öğretmenlerimizin  çocuklar için hazırladığı minik hediyeler ve sürprizler karşısında miniklerin sevinci görülmeye değerdi . Çocuklar karnelerini öğretmenlerinin ellerinden aldılar .

Velilerimiz  çocuklarını bu özel günde yalnız bırakmadı ve en az çocuklar kadar heyecanlıydılar. Okuldan oldukça memnun olduklarını belirten veliler okul müdürüne , çalışanlarına ve öğretmenlerine teşekkür ettiler.

Okul müdürümüz  Kevser ÇITAK  yaptığı konuşmada :‘’ Çok güzel bir dönem geçirdik  .Yaptığımız tüm çalışmalarda velilerimiz çok destek oldular . Bize güvendiler ,  bu sebeple bizler de daha büyük bir  sorumluluk duygusuyla  çalışmalarımıza devam ettik . Amacımız çocuklarımızın mutluluğu ve huzurlu olmasaydı.Tüm çocuklarıma , velilerime ve öğretmenlerime iyi bir tatil geçirmelerini diliyorum . Çok güzel dinlenip  2. Yarıyılda çok güzel projelerle çalışmaya devam edeceğiz’’ .diyerek çocuklara kırmızı kurdalelerini taktı.

 

 

 

Fotoğraflar
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ
KARNE HEYECANIMIZ

Diğer Haberler
AÇIK BÜFE KAHVALTI KEYFİMİZ

AÇIK BÜFE KAHVALTI KEYFİMİZ

14 ŞUBAT ÇARŞAMBA GÜNÜ   çocuklarımız açık büfe kahvaltı yaptılar. Çocuklar yiyebilecekleri kadar yiyecek tabaklarına alarak, hep birlikte eğlenceli sohbet ederek kahkahası bol, keyifli bir şekilde kahvaltının tadını çıkardılar
Devamı Oku
UZAYA YOLCULUK

UZAYA YOLCULUK

Öğrencilerimizin uzay ile ilgili merak ettikleri ve bildiklerinden yola çıkılarak, üç boyutlu gezegenler, yıldızlar, ay, güneş, teleskop, gök taşları, roketler vb. "Uzay Merkezi” oluşturuldu.  Minik astronotlar oluşturulan uzay merkezinde uzay kıyafetlerini giyerek key...
Devamı Oku
SEVGİ TOPLARIMIZ

SEVGİ TOPLARIMIZ

''SEVGİ PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR'' Sevgimizi minik çikolata toplarına aktarıp tüm sınıflar afiyetle yedik.
Devamı Oku

YUKARI