KIŞ MEVSİMİ MAVİGÜN DE BİR BAŞKA YAŞANIR...
Anasayfa/ Haberler/ KIŞ MEVSİMİ MAVİGÜN DE BİR BAŞKA YAŞANIR...
08.01.2018


Mavigün  Anaokulu  eğitimdeki farklı çizgisini devam ettiriyor. Eğitimcilerimiz  çocuklar için değişik organizasyonlar düzenleyerek onlar için farklı olanaklar sunmaya çalışıyor. Bu kapsamda okulumuzda Kış Projesi düzenledik.Mavigün  Anaokulu minik öğrencileri kış mevsiminin beyaz güzelliğini doyasıya eğlenerek kutladılar. Kış mevsiminin renklerini taşıyan konsept ile minikler eğlenceli zaman geçirdiler.

Fotoğraflar
KIŞ PARTİSİ
KIŞ PARTİSİ
KIŞ PARTİSİ

Diğer Haberler
KIZILAY HAFTASI

KIZILAY HAFTASI

Türk Kızılay'ı Gaziosmanpaşa Başkanı Sayın Kadir ÇAKIR'ın sunumlarıyla Kızılay Haftası etkinliklerimizi gerçekleştirdik. Sosyal sorumluluk projelerine duyarlı olan okulumuz ve okul müdürümüz Kevser ÇITAK Kızılay tarafından plaket ile onurlandırıldı. Programda emeğ...
Devamı Oku
 A VE E SESİNİ TANIYORUZ

A VE E SESİNİ TANIYORUZ

SESLERİ TANIMAK HİÇ BU KADAR EĞLENCELİ OLMAMIŞTI.6YAŞ SINIFI ÖĞRENCİLERİMİZ OKUMA YAZMAYA HAZIRLIK ÇALIŞMALARINI EĞLENCELİ BİR ŞEKİLDE ÖĞRENMEYE DEVAM EDİYOR.BU AY A VE E SESLERİNİ ÖĞRENDİK.YAPTIĞIMIZ ETKİNLİKLERLE DE PEKİŞTİRDİK.
Devamı Oku
CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUSU

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MAVİGÜN ANAOKULUNDA BÜYÜK BİR COŞKUYLA KUTLANDI.SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞININ OKUNMASININ ARDINDAN ANAOKULU ÖĞRENCİLERİ ŞİİRLERİ VE ŞARKILARIYLA PROGRAMA RENK KATTILAR.
Devamı Oku

YUKARI